Temat: [Focus 2011-2014] Uszkodzony chrom na kierownicy
View Single Post
Stary 24-08-2014, 21:15   #9
kamil8623
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 27-03-2014
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi PowerShift
Rocznik: 2012
Postów: 29
Domyślnie Odp: Uszkodzony chrom na kierownicy

Cytat:
Napisał piti000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a przełożyć poduszkę ?
Też nie ma takiej opcji bo plastik z oderwanej części, tam gdzie wystrzeliła poduszka jest połączony z chromem

Bump:
Cytat:
Napisał mojmistrz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyrównaj i delikanie zmatuj papierem ściernym, odtłuść, pomaluj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. powinno trzymać bez problemu. Ewentualnie lakier bezbarwny do paznokci, zastąp lakierem w sprayu.
a w ogóle dostanę taki kolor w sprayu, czy chodzi Ci o stricte bezbarwny w sprayu? zastanawiałem się żeby podjechać do mieszalni farb, może tam by mi coś dobrali pod kolor.

Bump:
Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też tak mam, no może ciut mniej... Chyba dam okleić lub pomalować.
Cytat:
Napisał Forfiter2012 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ah ten fordowski chrom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Najlepiej jak da rade to rozebrać kierownicę i okleić ten element jakąś porządną (nie najtańszą na allegro) folią i powinno być ok.
Na razie chciałbym spróbować sam coś pokombinować jak się nie uda to też pewnie będę myślał o oklejeniu. Sam element chromowany jest z poduszki a nie z samej kierownicy, więc żeby to ładnie pomalować/okleić to trzeba by to było najpierw zdjąć a nie wydaje mi się żeby to było jakieś super łatwe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez kamil8623 ; 24-08-2014 o 21:26
kamil8623 jest offline   Odpowiedź z Cytatem