Temat: [Transit 2000-2006] Kto posiada wersję Euroline ?
View Single Post
Stary 22-12-2016, 12:22   #16
Olo133
ford::average
 
Imię: Olek
Zarejestrowany: 02-05-2013
Skąd: Ślask
Model: Transit
Silnik: 2000
Rocznik: 2005
Postów: 86
Domyślnie Odp: Kto posiada wersję Euroline ?

Cytat:
Napisał Rescuer84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pod przednimi fotelami są dwa akumlatory, tylko nie wiem dlaczego u mnie ten dodatkowy (pod fotelem pasażera) nie jest ładowany i teraz nie wiem czy tak miało być (w co wątpię) i teraz nie wiem czy on powinien być podpięty bezpośrednio do alternatora czy pod ten główny pod fotelem kierowcy tym bardziej że idzie tam przewód który jest który na końcu zaizolowany.
Dodatkowo od tego pod fotelem kierowcy odchodzi dodatkowa klema "minusa" to już całkiem mnie zastanawia bo tak jakby miejsce na trzeci akumlator?
Chwilowo swojego mam w warsztacie, ale akumulator pod siedzeniem pasażera zasila odbiorniki które działają przy wyłączonym silniku (niektóre gniazda, WEBASTO). Jak jest podłączony nie pamiętam, ale uzupełnię jak będę mógł zobaczyć.
W wersji z 3 aku, jeden znajduje się pod siedzeniem pasażera, a dwa pod siedzeniem kierowcy. Te dwa są rozdzielone jakąś kostką. Ale nie pamiętam jej referencji.
Olo133 jest offline   Odpowiedź z Cytatem