View Single Post
Stary 23-04-2017, 16:07   #1
sajmonista
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 08-03-2017
Skąd: Limerick IRL
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.4 benzyna
Rocznik: 2007
Postów: 299
Domyślnie Spanie w aucie - wypady za miasto.

CZesc. Mam zamiar wybrac sie autem w kilkudniowa wycieczke, korzystajac z prowizorycznego lozka w aucie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wstepnie rozplanowalem co i jak, teraz musze wyrownac poziomy miedzy fotelami zlozonymi, a bagaznikiem, bo jest roznica kilku cm. Ogolnie mozna sie polozyc jak na lozku, a jestem osoba dluga. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jestem ciekaw, jakie macie pomysly zeby z calego tylu zrobic lozko na kilka dni kimania w trasie. Potem porobie fotki i wkleje tu, na razie jestem ciekaw rozwiazan.
Teraz opisze, jak ja to zrobilem
Najpierw wymontowalem siedzisko tylne. Potem polozylem tylne oparcie fotela pasazera, przesunalem max przedni fotel pasazera do przodu, miedzy polozone tylne oparcie, a przednie oparcie fotela wlozylem dociete i dopasowane dwa duze kartony po owocach, np. z Lidl. Lekko cofnalem oparcie fotela, zeby przycisnac owe kartony i wyszlo dlugie i szerokie spanie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Problem jest tylko z poziomem miedzy polozonymi oparciami tylnych foteli a bagaznikiem. Bagaznik, a konkretnie te dopasowane przegrody co tam sie znajduja sa wyzsze o kilka cm od polozonych oparc.Tu trzeba cos wykombinowac, zeby to jakos wyrownac. Wyciagniecie tych przegrod nie wchodzi w gre. Zreszta roznica tez bedzie, tylko odwrotnie. Stad moja prosba o sugestie, jakbyscie Wy to rozwiazali. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A potem... w droge. Rok temu zrobilem sobie taki wypad moja s.p. toyotka corolka, calkiem dobrze sie to sprawdzilo.


Bump:

Bump: A to fotki z Corolli.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 2016-04-11 15.36.41.jpg (95.3 KB, 306 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2016-04-11 15.52.00.jpg (95.0 KB, 276 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez sajmonista ; 23-04-2017 o 22:51
sajmonista jest offline   Odpowiedź z Cytatem