View Single Post
Stary 12-01-2018, 08:04   #121
gruber000
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 30-07-2009
Skąd: Lublin
Model: Mondeo IV
Silnik: 2.0 TDCi 103KW
Rocznik: 2008
Postów: 93
Domyślnie Odp: Czy ktoś używał preparatu pod tajemniczą nazwą '' niewidzialna wycieraczka" ?

Cytat:
Napisał gusiak11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale proponuje spróbować jeszcze tlenek ceru, spokojnie nic złego się nie stanie, pad z microfibry i dokładnie trzeba wypolerować szybę, po całym zabiegu bardzo dokładnie ją umyć i dla pewności przetrzeć czystym spirytusem. Po takim zabiegu NW powinna sie trzymać dłużej niż Twoje opisy
Hmmmm, ja do zabiegu spolerowania szyby tlenkiem ceru zbieram się już dobre pół roku. Trochę się boję, że narobię szkód. Pytanie czy da się to zrobić ręcznie czy tylko maszyna? Bo u mnie szyba wygląda tak, że w obszarze gdzie pracują wycieraczki jest "czysta" a na pozostałej powierzchni jest tak jakby niebieski nalot od płynów do spryskiwaczy.
Ale, na taką właśnie szybę, tylko że umytą kilka razy, położyłem Rain-X w czerwcu i widać, że na czołowej ostatkami sił jeszcze wstaje, natomiast na bocznych ma się całkiem dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
gruber000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem