View Single Post
Stary 28-05-2018, 21:45   #14
Didus
ford::average
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 24-02-2018
Skąd: Gryfów Śląski/ Trier
Model: S-MAX TITANIUM AWD
Silnik: 2.0 TDCI 180PS
Rocznik: 2017
Postów: 70
Domyślnie Odp: Dołożenie zamykania/otwierania klapy bagażnika z guzika

Witam,
Dołączyłbym się do tematu bo jestem również mocno zainteresowany dołożeniem tej opcji do auta.

Zapodałem jakiś czas temu temat na forum ale chyba zabrnął jakoś do nikąd a i ja sam nie mam za wiele czasu aby ambitnie drążyć temat.
Kupiłem już siłowniki i sterownik zgodnie z podpowiedzią z forum.
Choć mam co tego pytanie do posiadaczy elektrycznej klapy... czy te siłowniki są 2 trochę różne??? chodzi mi o średnice siłowników) takie dostałem i rzekomo tak ma być...?
Wypadałoby jeszcze dokupić owe czujniki na brzegach klapy ( nigdzie nie znalazłem i chyba cieżki temat ) aby coś nie przytrzasnąć choć wiele auto posiadających elektryczną klapę nie posiada czegoś takiego i też działa (może by sie obejść)
Przydałaby sie wiązka elektryczna kalpy plus przycisk w klapie od środka. ( nie znalazłem chyba ciężki temat)
Oraz zmiana włącznika świateł gdzie jest jeszcze jeden przycisk do otwierania klapy. ( do kupienia 200-250 zł)
No i wówczas zabrać się za rozbieranie montowanie programowanie itd. itp.

Szczerze to trochę nie przeraża ilość pracy zważając że ciągle mi brakuje czasu.

I tak sobie też pomyślałem że może jest ktoś kto na dolnym śląsku kto jest w temacie i podjął by się zrobienia tego do końca....? oczywiście nie za free Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Didus jest offline   Odpowiedź z Cytatem