View Single Post
Stary 13-02-2019, 22:45   #15
nazarko1984
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 20-04-2015
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK4
Silnik: 2.0 TDCI 150KM-> 180KM Powershift
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: Dołożenie zamykania/otwierania klapy bagażnika z guzika

Witam,
Temat trochę stary ale sprawa nie rozwiązanaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wziąłem się za upgrade mojego co prawda Galaxy ale podobne rozwiązanie jak Smax w klapę elektryczną i kamerę cofania.
Zebrałem graty (2x wiązka klapy, siłowniki, przycisk, zamek z dociąganiem) i wziąłem się do pracy a tu zonk! Moja wiązka główna nie ma wystarczającej ilości żył do podłączenia klapy elektrycznej. Brakuje wtyczki do siłownika i przewodów do sterowania zamkiem plus przycisk. Dla kamery cofania wydaje się, że jest ok ale muszę przedzwonić żyły aby się upewnić na którą kostkę idą przewody.

Pytanie czy ktoś może posiada schemat instalacji elektrycznej wiązki idącej po podłodze do konsoli?

Zastanawiam się czy wymieniać całą główną wiąchę czy dołożyć same brakujące żyły. Aby to jednak móc zrobić potrzebny jest schemat.
Miałem odpuścić ale i tak będę zdejmował boczek aby dołożyć elektryczny hak holowniczy więc czemu nieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Widziałem, że są schematy wiązek dla Mondeo MK5 i tutorial jak doposażyć go o el. klapę więc czemu ma sie nie udać z Smax/ GalaxyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A może komuś już się udało?

ps. Aby sie nie zdziwić tak jak ja to radzę przed zakupem sprawdzić wiązkę jaka jest doprowadzona do klapy. Sprawdzić lewy słupek czy jest gniazdo do siłownika i odchylając podsufitkę sprawdzić ile jest żył na szarej kostce- musi być więcej niż 5 żył.
nazarko1984 jest offline   Odpowiedź z Cytatem