View Single Post
Stary 08-06-2021, 13:16   #17
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Który silnik Ecoboost czy CDTI (PSA)

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nikt nie rozwija - poczytaj że od 2030 nowe auta wszystkich marek na terenie UE będą mogły być sprzedawane tylko elektryczne - nie hybrydy, nie benzyny, nie diesle. to jest już ofgicjalnie klepnięte i zatwierdzone przez komisję europejską. Dlaczego na aukcjach 3/4 to diesle? Bo ludzie się tego pozbywają masowo, szczególnie na zachodzie, gdzie kolejne miasta są dla nich zamykane.

jak się siedzi w naszym polskim grajdołku, to wiadomo - 1,9 tdi w gnoju dalej będzie marzeniem każdego wieśniaka.. Ja już do części Berlina nie wjadę swoim MK3 w benzynie, bo nie mam normy EURO 6. Nie mówiąc o Holandii gdzie jest jeszcze więcej obostrzeń...
HAHAHAHA serio w to wierzysz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ? pokaż oficjalną dyrektywę w tej sprawie, jakies pismo a nie wypociny z neta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i na takich ludziach się właśnie kase robi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zobaczysz to się nie sprawdzi, diesle i benzyny będą jeszcze bardzo długo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

popatrz na statystyki, diesli dużo się sprzedaje, w Niemczech też Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. akurat pracuje w branży automotive, w centrali VW Polska wiec mam dane z pewnych źródeł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. śmieszą mnie tacy znawcy co w internecie przeczytają i wierzą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale ok, na takich się właśnie robi kasę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez piotrek305 ; 08-06-2021 o 13:20
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem