View Single Post
Stary 20-10-2010, 19:19   #6
Corleon
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-05-2010
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 1.6 TDCI (115KM)
Rocznik: 2011(rej w 2012)
Postów: 77
Domyślnie Odp: ...Skrobaczka ? Jaka?

Cytat:
Napisał UKey Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli wierzyć producentowi że wkładka jest mosiężna to niema się co obawiać o szybę gdyż ta jest wielokrotnie twardsza. Myślę że plastikowe skrobaczki czasami rysują szyby bo być może ziarenka piasku wgniatają się w plastikową część usuwającą opad co powoduje rysowanie
hmmm...a czy ziarenko piasku w mosiądz nie może się "wgnieść"?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co mi wiadomo mosiądz jest dosyć "miękki" i plastyczny. Wystarczy np. kluczem pociągnąć po mosiądzu i już rysa powstaje...także myślę, że piasek może równie skutecznie "przykleić" się do niego i ryskę zrobić^^

Oczywiście nie będę tutaj pisał o wyższości jednej skrobaczki nad drugą bo nie mam żadnego porównania, ale czysto teoretycznie plastykowa(mimo tego, że możliwe jest to iż trudniej zdrapuje się szron/lód) jest równie dobra jak nieopatentowane zapewne wynalazki chińskie, fińskie i francuskieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. [nie wiem dlaczego akurat te kraje...przypasowało miGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.]
__________________
Moja Foczka >>> http://www.voila.pl/247/4vo4m <<<
Corleon jest offline   Odpowiedź z Cytatem