View Single Post
Stary 28-01-2019, 20:12   #7
Terminator007
ford::average
 
Avatar Terminator007
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 19-12-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Ecosport St-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM automat
Rocznik: 2018
Postów: 111
Domyślnie Odp: FordPass - Multimedia i audio oraz opinie

Cytat:
Napisał leon 72 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak juz to zalatwisz to przeslij na filmie.
W Ford Polska nie da się NA RAZIE dołożyć modemu. Być może będzie taka możliwość później ale tego nikt nie wie. Pełna funkcja zdalnego odpalania oraz ryglowania i otwierania drzwi jest fabrycznie montowana od miesiąca do nowej wersji Ecosporta po update. Egzemplarze, które mają tę funkcję były możliwe do zamówienia od wakacji 2018r. Czyli wszystkie zamówione modele w ubiegłym roku pomiędzy styczniem a lipcem tego modułu nie mogły mieć i nie ma na razie możliwosci jego dołożenia, nawet za dopłatą.
Jeśli chodzi o te moduły z USA to znalazłem 3 producentów i zarazem sprzedawców oraz przeprowadziłem z nimi dzisiaj szeroką dyskusję poprzez email. Jeden z nich odpisał że jego moduł do wersji europejskiej raczej nie pasuje bo jest trochę inne okablowanie ( chyba chodziło mu raczej o dostępność informacji w OBD ) i w związku z tym nie wysyła modułów do Polski. Drug, również z USA odpisał że jego moduł jest inny niż tamten ale prawdopodobnie działa na inną częstotliwość zdalnego kluczyka. Nie wiedział nawet jakie ma częstotliwości więc mu znalazłem informację i przekazałem że w USA kluczyki do aut działają na 315MHz ( większość w USA ) a w Europie , Japonii oraz Azji na 433Mhz. Ma więc sprawdzić jakie u niego w module są MHz i dać znać. Natomiast ponieważ znam trochę ludzi z Tajlandii a ten model jest tam sprzedawany i częstotliwość ta sama jak w Europie to ruszę ten temat na miejscu w Tajlandii. Tam takie urządzenia nie są drogie i kupić można prawie wszystko rozbudowując systemy multimedialne w autach. Zaletą tego modułu jest to że nie ingeruje on w system centralny i jadąc na przegląd można go odłączyć co będzie niewidzialne podczas elektronicznej kontroli pojazdu przez komputer serwisowy. Natomiast jeżeli chcesz mieć oryginalnie zamontowany taki moduł w aucie i jeszcze do tego Hotspot GSM za darmo w aucie to leć do salonu i kupuj nowego Ecosporta, Focusa lub poczekaj do jesieni na Nową Kugę .
A link do filmu jak się to montuje oraz jak to działa został przeze mnie przesłany w wcześniej w pierwszym poście na ten temat.

Ostatnio edytowane przez Terminator007 ; 28-01-2019 o 22:10
Terminator007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem