Temat: [Focus 2004-2008] Wymiana radia 2din - co polecacie?
View Single Post
Stary 10-10-2018, 09:47   #43
Mrmister
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 02-01-2018
Skąd: Holandia
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2006
Postów: 91
Domyślnie Odp: Porządnie Audio - nie Chińczyk z andrioidem!!!

Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,
ja stoję przed podobnym dylematem właśnie. DEH-80PRS... Miałem to radyjko w poprzednim aucie (jeszcze leży w piwnicy ). Ogólnie to nie jest ekstraklasa (sporo mu brakuje do starych alpinek cda z procem), ale faktycznie jest fajne. Czasówki, aktywna zwrotka... No co tu dużo gadać.
Ja idę w rozwiązanie fabryczne navi (mam travelpilota) plus procek z wejściem po wysokim (mam upatrzony proc mosconi). Za 2-3 miechy poskładam system i sam jestem ciekaw jak to zagra.

EDIT: jeśli chodzi o idealnie pasujące to tylko chinol z androidem. Natomiast dobrych 2DIN jest sporo na rynku. Pioneery, nawet Alpine. Tylko określ kwotę. Alpinki kosztują nawet 6k
Wiadomo teraz mamy erę kiczu i DEH-80PRS nie zagra tak jak kiedyś to radio, które miałem w japończyku https://www.youtube.com/watch?v=3DGPRR-B6Vo, które zebrało wszystkie możliwe nagrody w tamtych latach a Alpinki to o takim dźwięku sobie mogły tylko pomarzyć i teraz pewnie bez porządnego zewnętrznego DSP również nie osiągną takiego dzwięku...

Jednak mi chodzi o to żeby DSP było wbudowane, nie chce się bawić w dodatkowe puszki. Budżet 2500-4000tyś

Tak szczerze to bym kupił używkę na rynku wtórnym tego dexa ale brakuje mi tam jednej podstawowej rzeczy mianowicie USB. A w Aux nie chcę się bawić bo to mam w moim travelpilocie (wersja GHIA)

P.S.
Może masz rację z tym wyciszeniem ale w japońcu nic nie wyciszałem ale one zawsze są mega wygłuszone i może dlatego było ładnie słychać w środku...
Mrmister jest offline   Odpowiedź z Cytatem