View Single Post
Stary 25-02-2018, 20:35   #772
siwy1978
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-01-2013
Skąd: Ostrów Wlkp.
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 21
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Dzięki wielkie Panowie za wyjaśnienie, zaktualizuję sobie synca w wolnej chwili. Tedi_k, zapewne wspominałeś wcześniej, śledzę ten wątek już od dość długiego czasu, nawet kiedyś zwróciłem się do Ciebie na privie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Mimo to jestem laikiem, więc jeśli dyskusja schodziła na zawiłości techniczne, to pewnie za bardzo tego nie zakodowałem. Tym bardziej, że o ile dobrze kojarzę to do tej pory mieliście dostęp do tych plików nie z oficjalnej dystrybucji, więc tym bardziej osobiście bym się tym nie zajął, pewnie od razu bym coś schrzanił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Chyba dopiero teraz kolega pkomi jako pierwszy podał link oficjalny, ale może też mi coś wcześniej umknęło. Niestety mieszkam w takim miejscu, że do każdego z fachowców mam daleko i teraz się cieszę, że w końcu pojawiło się coś na moje możliwości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Choć jak pamiętam ta aktualizacja jakoś wiele nie wnosi, no ale choćby okładki z gracenota będą aktualne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wyjaśnienia
siwy1978 jest offline   Odpowiedź z Cytatem