Temat: [Focus 2008-2011] Jak wyłączyć światła skandynawskie
View Single Post
Stary 09-09-2018, 18:27   #1
konstruktywny
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-09-2018
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie Jak wyłączyć światła skandynawskie

Widziałem kilka tematów na ten temat, ale żaden mi nie pomógł. Kupiłem Focusa w Szwecji, więc mam światła skandynawskie. Na włączniku świateł nie mam czegoś takiego jak "auto". Światła w pozycji "0" po włączeniu zapłonu zapalają światła pozycyjne jak i mijania. W innym aucie ze światłami "skandynawskimi" w tej pozycji włączały się światła po uruchomieniu zapłonu, ale tylko pozycyjne. To jeszcze rozumiem, ale po co mi światła mijania gdy sobie stoję na poboczu z wyłączonym silnikiem? Chciałbym zrobić tak, by w pozycji "0" po włączeniu zapłonu włączył się światła pozycyjne, a po włączeniu silnika mijania, lub by w pozycji "0" wszystkie światła były wyłączone, a światła zapalałbym sam. Były właściciel miał światła drogowe, dodatkowe, ale po nich został tylko uchwyt i dziura, a przewody w wężu zostały po prostu obcięte i tak pozostawione. Zrobię z tym porządek, tylko jestem ciekaw dlaczego jest tam kilkanaście przewodów. Może było tam kilka lamp. Ja użyje tylko dwóch przewodów gdy będę montował swoje światła, a resztę odpowiednio zabezpieczę. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
konstruktywny jest offline   Odpowiedź z Cytatem