Temat: [S-MAX 2006-2015] Jakie amortyzatory polecanie do przodu?
View Single Post
Stary 12-11-2017, 16:42   #18
kalachan
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-03-2010
Skąd: małopolska
Model: s-max
Silnik: 2,0
Rocznik: 2006
Postów: 76
Domyślnie Odp: Które z amortyzatorów na przód?

Cytat:
A Monroe są godne polecenia, czy raczej Kayaba?
Nigdy nie wymieniałem na jedne ani na drugie?
Cytat:
A Monroe są godne polecenia, czy raczej Kayaba?
Nigdy nie wymieniałem na jedne ani na drugie?
Dodatkowy mój post, ale nie po to aby podciągnąć statystykęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czym różnią się amortyzatory różnych marek? To jest pytanie. Wartości, siły itp powinny być zgodne z oryginałem? Tak?
Wszyscy wiemy że Ani Ford ani VW sam nie produkuje podzespołów. Tu jest pies pogrzebany.
Dlaczego w jednym sklepie 1 szt amortyzatora Ford przód kosztuje 469zł a 2szt Motorcraft 530zł !!????Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Allegro to już kompletnie wolna amerykanka. Chińczyk naklei każdą naklejkę, do tej samej formy np. obudowy wiertarki wstrzyknie dowolny kolor plastiku i tylko naklejkę sobie trzeba nakleić. Co to ma wspólnego z amorami?
Fora są pełne dyskusji które lepsze? Monroe, Kayaba, Motorcraft ?
A jeśli prawda jest taka ze niektóre różnią sie ....NAKLEJKĄ !!
Każdy ma swój rozum i kieruje się swoimi kryteriami.
Parę zdjęć ze sklepów Forda i allegro. Wystarczy porównać wygląd, przetłoczenia, spoiny (to cześć mojej pracy) . Żadna nie jest identyczna z oryginałem. Trzy oferty to te same amory z różną naklejką i ceną i boję się ze mógłbym je porównać do chinskiego GH.
Sachs był dla mnie za drogi dla 11 letniego samochodu. Kayaba daje mi 24 m-ce gwarancji bez limitów. To wybrałem. Jak pamiętam mady in Portugal.
Decyzja należy do każdego z nas.
Niestety zdjęcia są z nazwami sklepów i zanim zacznie się dym to jutro je usunę lub odpowiednio przerobie
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 4m0dgqzge48p.jpg (77.3 KB, 122 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 160bc3fc47e08d855c921cef2e1e.jpg (82.7 KB, 117 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg pol_pl_amortyzator-Kayaba-lewy-339721-17473_1.jpg (13.8 KB, 111 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg pol_pl_amortyzatory-zawieszenia-przod-Mondeo-S-Max-Galaxy-Motorcraft-para-18374_1.jpg (45.6 KB, 106 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez kalachan ; 12-11-2017 o 16:50
kalachan jest offline   Odpowiedź z Cytatem