View Single Post
Stary 23-06-2019, 22:59   #22
Bartazz
ford::average
 
Avatar Bartazz
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 18-02-2011
Skąd: Gniezno
Model: Transit MK6
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2006
Postów: 152
Domyślnie Odp: jaki jest jego przebieg faktyczny bo pokazuje tylko przebieg dzienny.-Tachograf

Cytat:
Napisał eMWuGSM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W tym co ja widziałem (135T460) był normalny licznik, a licznik całkowity nie był jedynie "podświetlony", tzn segmenty z przebiegiem nie dostawały zasilania, ale widać było, że są (pod światło tak jak w "1" widać pozostałe kreski danego segmentu. Tachograf cyfrowy (jaki nie wiem).
Tak zgadza się. Pod pewnym kątem widać te segmenty ale po prostu jest to licznik który może trzeba jakoś aktywować.
Znalazłem licznik w okolicy w normalnej wersji który kosztuje 400zł tylko nie wiem czy jest sens go kupować bo tak naprawdę czy to zadziała? Zresztą po co inwestować w inny licznik jak i tak to tacho będzie. Chyba, że wymiana czujnika w skrzyni na zwykły załatwiłaby sprawę z pokazywaniem prędkości i wtedy tacho bym wywalił.
Jak z tym wyświetlaczem w tachografie nic nie wyjdzie to zadzwonię do Pana z Auto Waś do którego kontakt podał mi kolega Wojtek.

Na tą chwilę jestem uziemiony bo nie mogę go zarejestrować (nie znam przebiegu a nie chcę na przeglądzie podawać fikcyjnego)

Ostatnio edytowane przez Bartazz ; 23-06-2019 o 23:02
Bartazz jest offline   Odpowiedź z Cytatem