View Single Post
Stary 16-01-2019, 07:57   #937
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najlepiej


Mechanik, to mechanik, auto to auto, w każdym aucie pewien zakres rzeczy zrobi Ci każdy mechanik, czy to Adam (motorek) czy ja. Obaj za to lubimy i specjalizujemy się w fordzie, więc do tych aut mamy przystosowany park narzędziowy i w nich zrobimy zdecydowanie więcej. Co do innych aut, to trzeba ustalić co i jakie auto indywidualnie.

Klient wybiera, co najwyżej usłyszy że czegoś nie warto, lub warto co innego, ale to Ty decydujesz co chcesz mieć. Na pewno mamy sprawdzone zamienniki które stosujemy, ale jeśli klient chce co innego to ma to co chce. Ja również stosuje jako partner Forda oryginały, które bez problemowo mam dostępne jak ford.sklep.

Jak tylko się to opłaca to też tak można. Tylko jaka różnica gdzie kupisz (poza ew ceną bo tu bywa rożnie w 2 strony)
Dzięki za wyczerpującą odpowedź.
Też uważam że lepiej jak części kupuje mechanik (wtedy mechanik dobiera część i nie ma opcji pomyłki) - moje pytanie wzięło się bardziej ze średnich doświadczeń - często mechanicy wrzucali mi zamienniki niekoniecznie najlepsze, ale takie do których mieli dostęp (często nawet nie mówiąc jakiej marki montują mi część). Dla wielu osób to nie ma pewnie znaczenia - ale ja np lubię wiedzieć i mieć jakiś wybór.

Jeśli chodzi o motor 2.0 TDCi 140km - zarówno Ty jak i motorek jednakowo go "ogarniacie" czy któryś z Was specjalizuje się bardziej w dieslach lub benzynach ?
PS: Jaki na ten moment jest u Ciebie +- czas oczekiwania na obsługę ?

Ostatnio edytowane przez lukast ; 16-01-2019 o 08:02
lukast jest online   Odpowiedź z Cytatem