View Single Post
Stary 12-02-2021, 14:36   #3381
kolorowypl
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-12-2012
Skąd: z Polski
Model: Ford Mondeo/Opel Astra
Silnik: 2.2 175 km/ 1.4T 140 km
Rocznik: 2009/2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Lubuski spam...

Cytat:
Napisał sseebbaa1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co tak długo odpisujesz?!
Ja już spakowany jestem i w kasku siedzę!
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


He he co bym nie pomyslal, że faktycznie tak jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał mariusz gorzów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja moge sie rozgladac za tobą a ty inkognito ech ty nie dobry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pytasz sie co tam u nas, Stara bida ja kółkiem krece i troche w zarzadzie Związków zawodowych siedze, a Ania dalej klepie plastiki


No nie chciałem, abyś miał lekko dlatego inkognito byłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Najważniejsze, ze nie jest gorzej.
kolorowypl jest offline   Odpowiedź z Cytatem