View Single Post
Stary 26-11-2021, 08:07   #22
Waterspoon
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 06-02-2021
Model: Focus Turnier
Silnik: 1.5 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 356
Domyślnie Odp: Przytarta felga i opona o krawężnik

Kolega Fulara może w dobrej wierze trochę przekoloryzował, jednak nie ulega żadnej wątpliwości, że przy obecnej dostępności prawie wszystkich opon i ich cenie, abstra***ąc od możliwości spowodowania szkód innym uczestnikom ruchu, bardzo głupio umierać samemu lub co gorsza z rodziną za 300 złotych.

Bump: Nigdy nie pękła mi opona, ale bardzo dawno dawno temu ( prawo jazdy mam od 1986 roku ) pękła mi felga podczas wyprzedzania tira. Oderwała się od piasty i pokulała do rowu. Auto spadło na tarcze hamulcową i proszę uwierzyć, wrażenia zostają na całe życie, zwłaszcza zbliżając się do przedniego koła tira, w którym kręciły się te wielkie śruby. Napiszę trochę żartem, gacie do prania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Od tamtego zdarzenia felgi opony hamulce to dla mnie najważniejsze elementy auta.
Waterspoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem