View Single Post
Stary 02-12-2017, 22:01   #6
Tarmas
ford::advanced
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 01-05-2015
Skąd: Białystok
Model: Kuga MK2 FL / Fiesta MK7
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM / 1.25 Pb 82 KM
Rocznik: 2017 / 2011
Postów: 466
Domyślnie Odp: Przegląd - różnica między kartą gwarancyjną a ETIS-em

Cytat:
Napisał Basra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz robić przeglądy tak jak opisał Ford.
W sensie, że tak jak opisał w mojej karcie gwarancyjnej? Czy tak jak sobie opisał w ETIS-ie?

Sorry, ale twoje odpowiedzi w różnych wątkach, z tym włącznie, są tak mało pomocne, że mam wrażenie, że jesteś botem do nabijania postów, a nie człowiekiem.

Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupił samochód z ksiązką gwarancyjną instrukcja obsługi itd. Gdzie ma wpis o przeglądach, więc niech sie ich trzyma. Zawarł umowe i otrzymał karte podbitą ze wspomnianą tabelą przeglądów
I o to się rozchodzi. Wg mnie obowiązuje zapis w karcie gwarancyjnej i to co Ford ma w systemie mnie nie interesuje.

Rąbnął się autoryzowany dealer z drugiego końca Polski, do którego nawiasem nie mam innych zastrzeżeń i ogólnie polecam, bo przedstawiciel w godzinę załatwił mi na telefon samochód z trzeciego końca Polski w specyfikacji dokładnie pode mnie, z transportem do zupełnie innego ASO w mojej okolicy. A Kuga to teraz towar deficytowy w rozsądnej konfiguracji.

No nic, na razie czekam na kolejną odpowiedź z Ford Polska Sp. z o.o. Trochę pewnie poczekamy, bo tam się nikomu nie spieszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Byle odpowiedzieli przed terminem przeglądu. Nie ważne, czy w ich, czy mojej wersji...
__________________
Ford Kuga 2.0 TDCi 180 KM manual MK2 FL ST-Line [Mica Shadow Black]
Ford Fiesta 1.25 Pb 82 KM manual MK7 pre-FL 4-d [Panther Black]
był Ford Focus 1.8 TDCi 115 KM manual MK2 FL Hatchback [Panther Black]
Tarmas jest offline   Odpowiedź z Cytatem