View Single Post
Stary 01-08-2014, 12:40   #21
tztz23
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 23-10-2011
Skąd: warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 14
Domyślnie Odp: Ford Focus MK2 1.6 tdci nieszczelność wtryskiwaczy i kolektora - fotrorelacja na

Cytat:
Napisał maciek100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Mam pytanko co do sposobu założenia nowego uszczelniacza na jednym z twoich zdjęć. Rozumiem że w tak założony uszczelniacz wkładam wtryskiwacz ?
Nie upycham go dookoła wystającej tulei ?
Mam problem z takim samym wyciekiem oleju na zewnątrz a może i jest gorzej , bo po wyjęciu wtrysków lał się z nich olej !!W sumie to wszystkie 4 były zalane olejem !
Nie wiem jak on się tam znalazł w takiej ilości ! Parę tygodni temu miałem sprawdzane wtryskiwacze i problem pojawił się po ich ponownym zamontowaniu.
Uszczelniacze nie były wymieniane i wyglądają tak jak na zdjęciu
Co do ceny tego uszczelniacza i pierścienia który dociska uszczelniacz i stabilizuje wtryskiwacz - o wiele taniej kupicie to w serwisie Peugeot. ( 12zł szt. )

Cześć,
ja w swoim przypadku wcisnąłem uszczelki w tuleje, a plastikowe ustalacze włożyłem na wtryskiwacze, i w takim stanie całość dokręciłem. Co do oleju na wtryskiwaczach nie pomogę: oczywiste, że mogą być 2 opcje: silnikowy, albo napędowy. Jak się dowiesz daj znać.

Bump:
Cytat:
Napisał sphairon21 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ja mam pytanie do kolegi tztz23....i innych uszczelniajacych...w sb robie to u siebie gdyż własnie wtedy bede miał uszczelki. jak wyglada sprawa u was na dzien dzisiejszy?? juz nie leci czy robota poszła na marne?? ja wiem jedno ze wszedzie bede pchał silikon 1200 gdzie sie da...tak uszczelniłem kolektor oczywiscie + uszczelki i nic sie nie dzieje.

U mnie na dzień dzisiejszy sucho Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tztz23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem