View Single Post
Stary 27-03-2018, 20:46   #1
Mystixx
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-01-2014
Model: C-MAX MK2
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 1
Domyślnie Witam i pytam - drgania i stuki w zawieszeniu

Witam wszystkich, przy okazji przedstawienia się i mojego C-MAXa od razu chciałbym porady na temat zawieszenia. Mam wrażenie że samochód drży po wjechaniu w poprzeczne nierówności, słychać delikatne stukanie z przodu. Zawieszenie sprawdzone na trzech stacjach diagnostycznych - podobno fabryka, byłem również w 3 warsztatach - 2 razy usłyszałem że brak usterek, raz "Panie, wszystko po kolei do wymiany".
Nie przynudzając dalej, samochodu nie ściąga, kierownica się nie trzęsie, koła wyważone, nowe stabilizatory i łożyska amortyzatorów, amorki suche, w zakrętach i przy większych prędkościach jak przyklejony, ale przy prędkościach miejskich i parkingowych strasznie mnie to irytuje. Gdzieś czytałem o wadliwych maglownicach hmm sam już nie wiem, może jestem przewrażliwiony.

Jeśli ktoś z Aglomeracji Śląskiej lub okolic ma C-MAXA i miałby czas i ochotę, chętnie umówiłbym się na porównanie wrażeń z jazdy, a na dodatek gdyby ta osoba miała większe pojęcie o tych autach to już pełnia szczęścia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To jeszcze mój MAX, już z pewnymi ulepszeniami

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

- Felgi Ford 18'
- Swiatła DRL + Przeciwmgielne Osram
- Lewarek z RSa
- Zegary z Convers+ (był mały niebieski wyświetlacz)
- Hak automatyczny - Westfalia

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Mystixx ; 27-03-2018 o 21:07
Mystixx jest offline   Odpowiedź z Cytatem