Temat: [Edge 2015- ] 2018 po lifcie wzloty i upadki
View Single Post
Stary 29-04-2019, 20:53   #16
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: 2018 po lifcie wzloty i upadki

Cytat:
Napisał kasjopeja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...2FMTK4A35KBB07162 ...
Masz standardowy HCM dla poliftowego Edge - K2GT-13C148-AG z oprogramowaniem K2GT-14D063-AH.
Oczywistym jest, że nie programowaliśmy takiego po wymianie, bo za mało tych aut jest.
Natomiast nie widzę jakoś pola do dużej różnicy z programowaniem przeliftowych HCM. Zasada taka sama: zaczytać As Build i wykonać procedurę kalibracji lamp.
Robiłem to w moim Edge, bo dokładałem sobie HCM.
Idzie to bez żadnych problemów.
Mamy (Marcin, ja i jeszcze parę osób) beta UCDSa z obsługą poliftowych modułów (standardowo dostępny UCDS nie ma tej obsługi) - obsługuje też poliftowego HCM w Edge.
Tak więc nie bardzo rozumiem powód dla jakiego ta walka w ASO jest aż tak długotrwała... Mogę się mylić, ale uważąm, że rzecz jest do ogarnięcia w niecałą godzinę... Prawdopodobnie bez czekania na kolejny moduł (pod warunkiem, że ten co przyszedł poprzednio jest mniej więcej taki, jak podałem powyżej).
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem