Temat: [Fusion - Mondeo USA] Dziwne buczenie ale to nie łożysko koła
View Single Post
Stary 22-05-2020, 14:56   #10
mik99
ford::advanced
 
Avatar mik99
 
Zarejestrowany: 26-10-2014
Model: Focus MKII
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 252
Domyślnie Odp: Dziwne buczenie ale to nie łożysko koła

Cytat:
Napisał FUSION 2014 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w zakresie prędkości 70-120 słychać w aucie takie dziwne buczenie. Jest lekko basowe, takie łuuuu łuuuu łuuuu. Słychać je podczas jazdy na wprost a robiąc skręt w prawo wszystko cichnie. Przy wyprostowaniu kół znowu słuchać ten dźwięk.

Jedyne co mi przychodzi do łożysko podpory osi

Kolego mam to samo i jeszcze się z tym nie uporałem. Też wymieniałem wszystkie łożyska z przodu łącznie z podpory przegubu. Jak wyło tak wyje. Miałem prawy przód walnięty i robiony. Przed kolizją było wszystko dobrze. [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nikt nie zasugerował co to może być ? mnie normalnie już nerwica bierze bo każdy mówi łożysko a to one nie są winne. Wątpię by tył tak rezonansował kiedy jest tam cisza. Ewidentnie jest to coś pod maską a mam wrażenie, że z prawej strony. Skoro wymieniłeś łożyska, podporę półosi to zostaje chyba tylko przegub lub może coś w skrzyni ?. Mam dziwne wrażenie, że w drugim Fusionie pojawia się ten dźwięk, ale jest jeszcze słabo słyszalny, albo ja za bardzo się wsłuc***ę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
IkoBiust 2.0 240ps TuxedoBlack, Dynamic Led, St Line grill, 19 inch black wheels Sync2 3.10 PL+Ford F6 EU/PL. +IkoBiust 2.0 240 White Platinum Metallic Tri-coat
mik99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem