View Single Post
Stary 18-05-2010, 13:24   #11
piotrekopole
ford::beginner
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 26-11-2009
Skąd: opole
Model: focus
Silnik: 1.6 ti-vct
Rocznik: 2005
Postów: 42
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Cytat:
Napisał tom_ameise Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam!
co do ASO:
- Chwaliński OK
- Ford Bustan Nysa niestety nie polecam bo totalna lipa i na dodatek nie szanują klienta a główny ich mechanik wszystkie rozumy zjadł!
co do innych:
- w Wyszkowie ślaskim koło Nysy "Tomek" jest super - dokładnie to konkretny gość!
oraz w okolicach Strzelce Opolskie też jest w porząku.

Jeżeli ktoś chce na miary to niech pisze.
Mam nadzieję że "krzywdy" mi nie zrobią za Reklame oraz Antyreklame Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam

A po czym tak bardzo się zawiodłeś na Bustanie? Co prawda nie robiłem u nich jakiś wielkich napraw ale póki co nie narzekam. No i już nie mówie o porównaniu cen ASO w Opolu. A co do braku szacunku do klienta to raczej napisał bym tak o ASO z Opola niż z NysyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jedyne co to musze się zgodzić że główny mechanik chyba udaje że zna sie więcej niż naprawdę potrafi ale ogólnie jest ok.
Pozdro
piotrekopole jest offline   Odpowiedź z Cytatem