View Single Post
Stary 13-10-2012, 11:28   #3
Regis_____
ford::average
 
Avatar Regis_____
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 23-05-2012
Skąd: Nowy Targ
Model: Fiat Panda 100HP
Silnik: 1.4 100KM
Rocznik: 2008
Postów: 153
Domyślnie Odp: Czy ktoś montował w swojej Fieście odstraszacz kun i innych gryzoni?

Kolego miałem takowe cudo w Megane zamontowane. Ja montowałem bezpośrednio pod akumulator, z tym, że + puściłem przez przekaźnik, a spod niego podciągnąlem do schowka kable i zrobiłem sobie wyłacznik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (Swoją drogą to wyłączałem odstraszacz tylko gdy wozilem w aucie psa, gdyż świrował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Osobiście stwierdziłem, że nie ma sensu inaczej bo dokładasz sobie pracy a poza tym nawet gdy silnik działa, to chyba Ci nie przeszkadza to, że odstraszacz sobie działa? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
VW 1300 "Garbus" 72' -> Fiat Uno 1.0 93' -> Skoda Favorit 1.3 91' -> Renault Megane 1.6 98' -> Ford Focus 1.8 TDCI 03' -> Fiat Panda 100HP 1.4 08'
Regis_____ jest offline   Odpowiedź z Cytatem