Temat: [Ogólne] jaki lpg do FF
View Single Post
Stary 16-11-2017, 18:13   #9
dlugi91
ford::advanced
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-01-2017
Skąd: Pniewy
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.5t + LPG
Rocznik: 2007
Postów: 222
Domyślnie Odp: jaki lpg do FF

Cytat:
Napisał dabi1990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
osobiście obawiałbym się założenia instalacji do auta 13-14 letniego, znam z życia dużo przypadków w których przy zamontowaniu lpg do auta w którym wszystko było sprawne, zaczęło się sypać dużo rzeczy... sondy lambda, świece, przewody, katalizator, remont silnika - zawory itp, wpadanie zapłonu, a na benzynie wszystko ładne śmigało, chyba że znasz auto od podszewki... Sam chciałem zamontować lpg lecz po poważnej rozmowie z zaprzyjaźnionym gazownikiem zrezygnowałem.
Wiek auta nie jest ważny tylko jego stan techniczny. Do poprzedniego samochodu Citroen C5 instalację LPG Staga montowalem jak miał 13 lat, osobiście zrobiłem nim 25k km i zero problemów z tytułu instalacji, teraz auto użytkuje ojciec i również nie ma z nim problemów. Teraz w moim Mondeo też mam instalację Stag i jak narazie zero problemów.

Dodatkowo 2 kumpli w swoich Volvach mają zrobione ponad 50k km i wszystko śmiga tak ja należy. Wszystkie te auta robione w jednym zakładzie Staga.

Dlatego moim zdaniem najważniejszy jest stan silnika i ogarnięty instalator.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
dlugi91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem