View Single Post
Stary 13-02-2021, 07:15   #16
halski997
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 10-12-2010
Skąd: SK.
Model: ford transit
Silnik: 2.2 tdci 110KM
Rocznik: 2008
Postów: 65
Domyślnie Odp: ciężko odpala po dłuższym postoju na zimnym

Ogólnie oni zajmują się całym serwisem diesla. Ogarniają jak tam widzę i francuzy i niemce, i stare i nowe. Kiedyś mówili że czego nie dadzą rady zrobić z racji braku sprzętu to zawożą do Krakowa do serwisu jakiegoś. Ale aparature do CR mają u siebie bo sprawdzili mi wtryski błyskawicznie.

Co do końcówek to właściciel mówił że stosują tylko oryginały i na to dają gwarancje, zamienników nie chcą wkładać wcale chyba że się ktoś uprze ale to dają gwarancję na założenie a na produkt już nie.

Jak im proponowałem że załatwię jakieś używane jak coś to załatwię używane wtryskiwacze np. dwa kpl to odpowiedzieli że mogą je sprawdzić i które będą ok to założą ,ale raz że lepiej już będą chodzić te co mam u siebie, a dwa to oni gwarancji na tamte nie dadzą bo większość przywożonych wtryskiwaczy ze szrotu do nich to złom.

Ogólnie auto jechało ok do domu, odpaliło w warsztacie super, obroty równiutkie jak zegarek i może to moje zwidy ale wydaje mi się że dużo ciszej pracuje. Wcześniej i tak pracował cicho względem innych 2.2 jeżdżących niedaleko mnie, ale teraz na postoju to chodzi jak osobówka w benzynie.

Dziś mam kawałek trasy do zrobienia także zobaczymy jak zapali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Napisz potem jak wrażenia
halski997 jest offline   Odpowiedź z Cytatem