View Single Post
Stary 12-02-2015, 21:44   #21
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

Pytałem się w VW czy naprawiają DSg to powiedział że z reguły wymieniają. Znam warsztat który naprawia automatyczne skrzynie i zgadnijcie jakie najczęściej auta stoją ??? Wszystko ze stajnia VAGA. Koleś co naprawia kazal mi się trzymać z daleko od DSG. Jeśli sprzedawca w salonie na moje pytanie o DSG radził mi gwarancje rozszerzoną wziąć to o czymś świadczy.Drugi sprzedawca ze skody jak rozgladalem sie za OIII z Dsg też mi odradzał i powiedział że sam sobie też by nie kupił, powiedział że sporo ma rozżalonych klientów powiedział że skrzynia według niego jest za delikatna. Co do spalania oleju przez TSi polecam fora skoday audi i VW tam ludzie piszą o rocznikach 2013, 2014 i starszych. OIII 1,8 TSI 180 PS jest nowym silnikiem i też koleś sie żali że mu ciągnie olej.

Bump: żeby była jasność ja nie mówię o braniu oleju 0,5 na wymianę tylko 0,5 na 3kkm

Bump: Jeden kolega z forum sam napisał że ma 2,0 TSI i to prawda że chłepcze ,szczególnie w ruchu miejskim

Bump: I pocieszają się że to przez olej CASTROL a ja renaultem jeżdżę na Castrolu i mi nie bierze
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem