Temat: [Mondeo 2007-2014] Webasto - samodzielny montaż
View Single Post
Stary 30-11-2019, 00:11   #424
Adam_Zd
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 28-05-2015
Skąd: Eindhoven, Holandia
Model: Mondeo mk4 Platinium
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 93
Domyślnie Odp: Webasto - samodzielny montaż

Cytat:
Napisał Adam_Zd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od jakiegoś czasu zauważyłem taki problem: jak zaprogramuje włączenie Webasto na określoną godzinę to po pierwszym włączeniu się ogrzewania (czy tez po dniu jazdy autem) "odznacza" mi się samoczynnie opcja " Time1" i następnego dnia ogrzewanie się nie włącza. Parkując samochód wieczorem muszę sprawdzać i najczęściej ponownie zaznaczać tą opcję.
Wcześniej włączałem ogrzewanie głównie z pilota więc trudno powiedzieć czy było tak od razu po zamontowaniu czy stało się to później.
Spotkaliście się z takim problemem?


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Panowie, odświeżę temat sprzed roku. Ciągle mam ten sam problem jak opisany w poście powyżej. Myślałem że może jest to spowodowane słabym akumulatorem (w końcu był taki słaby że Webasto wcale się nie włączało). Niestety po wymianie akumulatora problem nadal występuje.
Ma ktoś jakiś pomysł? Może coś w konfiguracji czy jakieś niewłaściwe wersje softu, może coś w sofcie Conversa?
Adam_Zd jest offline   Odpowiedź z Cytatem