Temat: [Escape - Kuga USA] Różnice pomiędzy wersją EU a USA
View Single Post
Stary 29-12-2018, 18:03   #18
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: Różnice pomiędzy wersją EU a USA

Cytat:
Napisał defektpl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie bardzo wiem po co straszysz kolegę. Znam wielu szczęśliwych posiadaczy Escape z USA i bez problemu cieszą się jazdą nimi. Wg Ciebie samochody z rynku EU są bezwypadkowy i nie reperowane?
Nie straszę tylko pokazuję jak to czasami wygląda i że to nie zawsze jest takie piękne jak by się wydawało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Pała007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piszesz dość tendencyjnie pokazując to ogłoszenie.
Oczywiście że tak .. i taki był mój cel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taaa jasne, a auta z Niemiec to same bezwypadkowe perełki z niskim przebiegiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Oczywiście że nie ... wręcz przeciwnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... kupując rozbitka z USA przynajmniej wiesz jak to wygląda przed naprawą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Pała007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... zero problemów tylko sama przyjemność z jazdy i z 30 tyś w kieszeni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest ta wersja optymistyczna.... niestety jak źle trafisz to zaoszczędzisz połowę tej kwoty albo i mniej.

Swoim wpisem chciałem pokazać tą drugą stronę importu aut zza wielkiej wody i nie mam zamiaru nikogo zniechęcać do zakupu takich pojazdów.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem