View Single Post
Stary 14-01-2018, 19:47   #8
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.

Cytat:
Napisał Fireman26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, mam pytanie do ludzi którzy są właścicielami aut z USA. Krótka opowieść. Zakupiłem w/w auto przez firmę zaukcji na coparcie. Auto oczywiście powypadkowe, delikatnie uszkodzone przodem. Auto naprawione no to na przegląd. Przegląd przeszedł bezproblemowo. No to czas na rejestrację. No i pojawiają się problemy. Pan w okienku po przejzeniu dokumentów odpowiada mi ze nie nie może mi zarejestrować samochodu. Z uwagi na wpis. SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE. Teraz szanowny Pan stwierdził że musi porozmawiać z szefostwem bo nie jest pewny swojej decyzji. Jestem załamany bo auto mam zrobione pięknie. Wydane kupę pieniędzy i teraz mi mówią ze niezarejestrują. Czy miał ktoś podobne problemy? Proszę o pomoc.
Jeśli mówisz ze z Copart-u to możesz mi podesłac nr VIN a najlepiej nr LOT z aukcji jeśli posiadasz.
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem