Temat: [Mondeo 2007-2014] sedan wymiana drzwi tył lub naprawa
View Single Post
Stary 08-12-2015, 12:43   #7
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 sedan drzwi tył naprawa, wymiana

Cytat:
Napisał hak64 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W wycenie gotówkowej na 300% rzeczoznawca pozaniża wszystko a odwoływanie się zajmuje dużo czasu...
Jedno zdanie a kilka błędów.
Drogi Henryku, nie chcę za bardzo wywoływać dyskusji okołotematycznej ale w cytowanym zdaniu, jak na mój gust, nie zrobiłem żadnego błędu (czy to ortograficznego czy stylistycznego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). Jeżeli natomiast chodzi Ci o samą treść, to z punktu widzenia poszkodowanego nie ma znaczenia kto mu uwali wycenę, chodzi właśnie o to, że będzie zaniżona... Jak sam dalej piszesz, czas to pojęcie względne i dla mnie cała opisana dalej przez Ciebie procedura jest niezmiernie czasochłonna. Także pytam, gdzie są moje błędy? (To oczywiście pytanie retoryczne, bo ich tam nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu

Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 08-12-2015 o 15:34 Powód: korekta cytatu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem