Temat: [EcoSport 2017- ] Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
View Single Post
Stary 24-08-2019, 20:39   #345
KeToK
ford::amateur
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 18-08-2019
Skąd: OLSZTYN
Model: Hyundai IX20
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne

Witam wszystkich serdecznie...
W planie..... i to dużym planie mam zakup Ecosporta w wersji ST-Line + tam jakieś przydatne pierdoły - kamera/parkowanie, podgrzewana szyba itd...
Obecnie jeżdżę Hyundai 1,6 125km/150niutonów
Dynamika jazdy - rewelacja 6 bieg 120-140 wyprzedzam, aż miło. No i tu się narodził kłopot. Przejechałem Ecosportem dzisiaj 100 km, po mieście i autostradach..... ech, być może nie potrafię wykrzesać jego możliwości - dla mnie w mieście - może być, autostrada.... no cóż - nie za bardzo chce jechać (wiem jeszcze nie umiem) - o wyprzedzaniu musiałem zapomnieć.
Panie i Panowie - zanim mnie zlinczujecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jestem trochę przerażony:
- spalaniem w trasie - piszecie o 8-9 litrach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Mój z 4 osobami + bagaż - wyjazd na wakacje - spalanie 6-7,5 - w zależności jak cisnę (100-120 km/h to norma),
- spalanie w mieście - Hyundai - 10l - warunki - dojazd 5 km w totalnych korkach - smutne, ale akceptuję
No i teraz puenta z moich wypocin -dla mnie zasadnicze pytanie:
Czy mając doświadczenie, które już macie w jeździ tym autem, znając jego zalety, ale i wady, cenę itp - kupilibyście jeszcze raz to auto ?
Nie ukrywam - zakup Ecosporta miał być/jest podyktowany min.oszczędnością w spalaniu , ale z tego co widzę (po przeczytaniu wszystkich Waszych stron o spalaniu) to chyba nie jest dobry pomysł.
Nie ukrywam, wygląd jest super - u żony przykrywa wszystkie jego minusy, które w moim odczuciu posiada, ale po przejechaniu 100 km cóż mogę powiedzieć - nie wiele.
Dlatego pomóżcie....
Pozdrawiam
KeToK jest offline   Odpowiedź z Cytatem