View Single Post
Stary 21-02-2017, 12:54   #5509
BiCAR
ford::beginner
 
Avatar BiCAR
 
Zarejestrowany: 30-10-2012
Skąd: Białystok
Model: Mondeo Titanium mk5
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM->240KM
Rocznik: 2017
Postów: 10
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał anastazyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
szyby podwójne tylko w dieslu
Kolego czy jesteś tego pewny że tylko w dieslu?
Gdy pytałem o to sprzedawcę w salonie twierdził, że wszystkie wersje vignale mają podwójne szyby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał prokop123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czemu rozwalać oponę ? za niski profil w takiej 19" ? czy musiałbym kupić opony premium do tych felg aby spełniały swoją funkcję i nie ulegały uszkodzeniom ?
Moim zdaniem tu nie chodzi o zbyt niski profil, chodzi o sposób jazdy. Jeśli jedziesz prosto na pałę nie patrząc na jakiekolwiek dziury to tak, za 20, 30 czy 50-tym razem wpadniesz w taką dziurę, że może coś się stać. Ale jeśli w miarę uważasz nie powinno być tragedii.
Moim zdaniem bardziej kwestia komfortu. Ja gdy kupowałem mk4 był na 18", pięknie wyglądał, cudo, Ale jechał gorzej niż taczka, tragedia. Niestety musiałem mu zmienić obuwie na 17" i jest rewelacja. Wydaje mi się, że dla mk5 maks odczucia komfortu to 18", co większe to niestety na naszych pięknych, prostych, idealnych drogach możesz mieć mieszane odczucia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlatego sam do zamówionego mk5 kupiłem już koła 18" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BiCAR jest offline   Odpowiedź z Cytatem