View Single Post
Stary 13-01-2017, 15:12   #12
Suchz76
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 03-12-2016
Skąd: Pruszkow
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5EB, automat
Rocznik: 2016
Postów: 15
Domyślnie Odp: Spryskiwacze przedniej szyby - fatalne działanie - nisko

Cytat:
Napisał kierowcafocusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
coś masz nie tak.
u mnie 3 dysze niezależnie od postoju czy jazdy idealnie czyszczą szybę przednią.
za to tył daje tzw mgiełkę i trzeba sporo czasu na oczyszczenie
coś za coś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawa sprawa. Odwiedziłem w tym temacie ASO. Dowiedziałem się, że ten typ tak ma ... po czym poszliśmy na halę i pokazano mi 3 inne egzemplarze Mondeo Mk5. We wszystkich spryskiwacze działały porównywalnie ... kiepsko.

Wniosek - albo u Ciebie jest coś super lepiej niż w normalnym egzemplarzu ... albo mamy inne pojęcie co to znaczy porządnie spryskana przednia szyba (ja po Citroenie C5).

Generalnie. Mocna żenada IMHO. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W takie dni jak ostatnio i wzmożoną jazdę po mieście ... zeszło 5l w 2 dni. Dobrze, że te LED już nie muszą mieć spryskiwaczy jak pierwsze xenony ... bo bańka spryskiwacza by szła na pół dnia.
Suchz76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem