Temat: [S-MAX 2015- ] Brak świateł drogowych FDL
View Single Post
Stary 10-10-2021, 17:22   #1
Mlufa
ford::beginner
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 06-12-2018
Skąd: Lubin
Model: S-Max MK2 150KM
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 11
Post Led, drogowe nie działają

Witam, zakupiłem autko S-max MK2 2016 2.0 150km, od początku wyświetla mi się komunikat "Sprawdź oświetlenie adaptacyjne...." i nie można włączyć długich świateł oraz światło nie podąża za ruchami kierownicy.

co zauważyłem:

1. ustawienie przełącznika na 0 lub dzienne- można manetką uruchomić światła drogowe(nie na stałe tylko mrugać oczywiście, mogę tak trzymać całą noc i będą świecić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

2. Ustawienie przełącznika na pozycji auto- światła ustawiają się prawo lewo góra dół i wyskakuje komunikat sprawdź oświetlenie... nie można włączyć długich.

3. Ustawienie przełącznika na pozycji mijania- światła ustawiają się prawo lewo góra dół można włączyć długie a po 3 sekundach gasną i wyskakuje komunikat sprawdź oświetlenie... i już nie włączysz świateł drogowych

4. Podążanie świateł za ruchem kierownicy nie działa, automat zmiany drogowe mijania nie działa, doświetlanie halogenem działa.

Z tego co się dowiedziałem, najprawdopodobniej autko nie miało żadnych aktualizacji softu, jedyne co mam to cyfrowa prędkość w środku prawego zegara.

Oglądając wtyczki do lamp widać, że piny były przepinane, wykonanie całkiem profesjonalne, złączki, termokurcze itp. żadna skrętka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co może być przyczyną nie działania świateł? czy aktualizacja oprogramowania pomoże, może na forum jest jakiś komputerowy magik z Lubina Dolny Śląsk? Z góry dzięki za pomoc.
Mlufa jest offline   Odpowiedź z Cytatem