Temat: [S-MAX 2015- ] Brak świateł drogowych FDL
View Single Post
Stary 15-11-2021, 12:37   #6
onson3644
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 29-06-2020
Skąd: Zielona Góra
Model: Ford S-Max
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 12
Domyślnie Odp: Led, drogowe nie działają

Cytat:
Napisał Mlufa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla potomnych.. wymiana lampy rozwiała wszelkie wątpliwości, pytania i usterki. Na szczęście nie musiałem płacić dwóch taczek pieniędzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sama wymiana kilkanaście min z fajką, 3xśrubek nadkole, po 2x od spodu i od góry, lekko odsunąć zderzak, reflektor- odkręcić śrubki od góry, wypiąć i pociągnąć do góry aż wyjdzie.
Teraz zbyć HCM, ogarnąć lampę i też na targ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Działa wszystko. Jak Ja bez FDL mogłem żyć XD

Bump:
Witam,
a mam pytanie, gdzie kupiłeś lampę? Mam też ten komunikat ale dodatkowo w prawej lampie nie działa mi kierunek. Co prawda ja mam z 2017 ale to chyba to samo.

Dzisiaj mi przekładali lampy z lewej na prawą i ta dobra lampa po obu stronach działała. Podmieniali też moduły i oba sprawne - tzn na dobrej lampie oba działają na tej bez kierunku żadnych zmian.

Jestem umówiony na diagnozie w Germaz ZG i aktualizację softu - chyba HCM ale nie wiem czy warto i czy to wogóle może coś pomóc.
Pozdrawiam
onson3644 jest offline   Odpowiedź z Cytatem