View Single Post
Stary 28-01-2019, 19:43   #7
misiolud
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-06-2017
Skąd: Wrocław
Model: s-max
Silnik: 2.5
Rocznik: 2006
Postów: 16
Domyślnie Odp: spinki osłony oparć foteli 3-ego rzędu

Cytat:
Napisał jerry73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem dlaczego napisałeś w liczbie mnogiej ale ja w swoim poprzednim poście podałem ci numer części których potrzebujesz. Kolega eclipse trochę niefortunnie podlinkował inny temat gdzie była mowa o wersji z magnesami. Nie jestem pewien czy możesz w swoim samochodzie zastosować oryginalne magnesy (rozmiar otworów w panelu może być inny). Zestaw montażowy z magnesem 6M21-631B72-BA ( lub z końcówką BB, BC) kosztuje w ASO ok 150 zł . Potrzebujesz 4 takie zestawy. Potrzebujesz również 4 zestawy z przeciw magnesem ( nie pamiętam jaki numer i koszt ale pewnie kilkadziesiąt złotych za 1 zestaw). Na rynku wtórnym raczej nie do dostania chyba, że z kompletnym siedzeniem.
No faktycznie mój błąd. To przez to, że internet zdaje się nie znać niczego o numerze 6M21-631B72-AA i wyświetla grafikę dla tych BA BB BC...

Ostatecznie zamknąłem u siebie temat kupując na allegro 4x CHWYTAK MAGNETYCZNY D-20 i wkręcając go na śrubkę i parę podkładek. Magnes jest na tyle silny, że jako tako trzyma się metalowej ramki wokół zatrzasku na te bolce.
misiolud jest offline   Odpowiedź z Cytatem