Temat: [C-MAX 2003-2007] Wymiana wkładu lusterka
View Single Post
Stary 13-12-2016, 21:52   #10
jaksen
ford::advanced
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 05-07-2015
Skąd: Jelenia Góra
Model: Ford Mondeo Mk4 Tit FL/ C-max I FL Trend
Silnik: 2.0 TDCI 163 KM DW10C / 1.6 TDCI 109 KM
Rocznik: 2010 / 2008
Postów: 397
Domyślnie Odp: Wymiana wkładu lusterka

Cytat:
Napisał damiancmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę, że masz jakieś pojęcie o lusterkach. Orientujesz się jak wygląda sprawa z założeniem składanych lusterek do C-Maxa? Widziałem takie na allegro, ale nie ma żadnych informacji na temat podłączenia, przynajmniej ja nie znalazłem
Niestety nie pomogę. Nie miałem okazji rozbierać składanego, więc nie chcę gdybać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Acz podejrzewam, że nie taki diabeł straszny i rozbiórka "full wypaśnego" egzemplarzu niewiele różni się od podstawowego - czyt. regulowanego i podgrzewanego elektrycznie. Przede wszystkim nic na siłę i z głową!

PS. Ostatnio udało mi się wymienić bez żadnych szkód silniczek w lusterku i teraz mogę stwierdzić, że naprawdę nie jest to trudne.
PS2. Inaczej sądziłem przed wymianą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS3. Dzięki radom kolegi c-matix wszystko poszło gładko... no z pewnymi nierównościami, ale ostatecznie w pełni skutecznie!

Ostatnio edytowane przez jaksen ; 13-12-2016 o 21:58
jaksen jest offline   Odpowiedź z Cytatem