View Single Post
Stary 26-01-2020, 11:52   #70
1igor1
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 20-12-2017
Model: Edge
Silnik: 2.0 210KM
Rocznik: 2017
Postów: 48
Domyślnie Odp: Usterki czy nie dociągnięcia - czy też tak macie?

Cytat:
Napisał danwit2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Laweciaż to żadna wyrocznia - bo jak byś miał volkswagena, który akurat ci nawala to by mówił że wozi całą mase volkswagenów a jak byś miał Renówke to by zaczął najeżdzać że te francuzy to same gów....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nie wiem, bo jak mi wozili hyundaia na lawecie, (a zdarzyło się ze 3 razy) to mówił że hyundaie rzadko wozi, że mało awaryjne są, a mój miał uszkodzoną przepływkę, ale serwis zdążył wymienić pół silinika zanim do tego doszli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał vtec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a kto teraz kupuje diesle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chciałem benzyne, ale edga w polsce nie kupisz z benzyną, były VW tiguan i kodiaq, ale jakoś te mi nie leżały. Teraz myślę o opel grandland x Hybryd plug in, 300KM i 6 sekund do setki, może być fajny wóz, tylko nie wiem, czy nie będzie dla mnie za mały

Ostatnio edytowane przez 1igor1 ; 26-01-2020 o 11:54
1igor1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem