View Single Post
Stary 08-11-2018, 19:48   #5
Jarri S-max
ford::average
 
Avatar Jarri S-max
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 18-10-2018
Skąd: Toruń
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI EcoBlue
Rocznik: 2018
Postów: 96
Domyślnie Odp: Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Cytat:
Napisał Boss233 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czesc
bardzo dziekuje za odpowiedz i przepraszam za zwlokę w odpowiedzi.
Sprawdzilem siatkę o ktorej pisales i faktycznie jest dobra, ale tylko dla drobiazgow.
Mnie denerwują jeżdzące po całym bagażniku walizki, czy przewracające się siatki z zakupami. Mam także wersję 5 osobową i w bagażniku niestety nie ma zadnych haczykow na torby.
Daj znac prosze jak sprawuje sie mata antyposlizgowa - moze to bedzie recepta na latajace walizki?
Pozdrawiam i zycze szerokiej drogi.
Acha - jak rozkminisz jak wlacza sie ogrzewanie bocznych luserek to daj znac.
Pozdrawiam
M
Spoko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie, że dam znać jak to jest z tą matą, ale dopiero jak go odbiorę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., bo na razie jeszcze kwestia finansowania jest w toku; dzisiaj byłem go obejrzeć - kilka dni temu ściągnęli go z placu celnego w Poznaniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli chodzi o lusterka, to u mnie w Scenicu (2007r., 2.0 DCi) uruchamia się ogrzewanie lusterek tylko i wyłącznie razem z ogrzewaniem tylnej szyby. Może Ford ma takie samo rozwiązanie? Jak sprawdzisz też się podziel, to już będę mądrzejszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam pytanie: czy możesz coś doradzić jak to jest przy odbiorze auta z salonu? Obejrzałem kilka filmików na YouTube i przygotowałem sobie całą listę rzeczy do sprawdzenia, włącznie z badaniem grubości lakieru; też tak szczegółowo badałeś auto przed wyjazdem?

I jeszcze jedno: co to jest podwójna podłoga w bagażniku? Masz jakiś schowek dodatkowy?

Pozdrawiam!
__________________
Henry Ford powiedział: Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej

Ostatnio edytowane przez Jarri S-max ; 08-11-2018 o 19:51
Jarri S-max jest offline   Odpowiedź z Cytatem