Temat: [Focus 1998-2004] Podświetlenie tablicy rej. na led
View Single Post
Stary 28-09-2019, 11:09   #4
Sebix99
ford::beginner
 
Avatar Sebix99
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: RNI
Model: Ford focus mk1 Sedan po-lift
Silnik: 1.6 16V(100kM)
Rocznik: 2003
Postów: 20
Domyślnie Odp: Podświetlenie tablicy rej. na led w Focusie mk1

Cytat:
Napisał zmulim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kiedyś już o tym pisałem. Nie kombinuj, kup porządne ledy typu rurka np z Philipsa albo Osrama, a nie jakiś badziew na za parę złociszy i zapomnisz o problemie - w mojej starej foce mk1 włożyłem ledy z Philipsa i do sierpnia tego roku jak go sprzedałem działały bez problemów przez 7 lat i z tego co wiem, działają nadal. W tym wypadku zdecydowanie warto zapłacić nieco więcej za jakość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Okej dzięki za odpowiedź i za poradę co robić w tej sytuacji hehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I raczej pójdę za tą twoją poradą, dołożę więcej kasy i kupie z lepszej firmy typu Philips czy Osram Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał swiety_76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panel ledowy zintegrowany w obudowie lampki jak będzie słabej jakości też będzie po jakimś czasie migał, przygasał czy w ogóle nie świecił tak jak kiepskie żarówki ledowe.
Po prostu trzeba trochę zainwestować i nie kupować najtańszego chłamu.
Oki dzięki za odpowiedź i opinię na temat tych panelów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sebix99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem