View Single Post
Stary 23-10-2016, 19:03   #3298
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Czy ktoś z szanownych kolegów ma porównanie foteli mk5 do foteli w obecnej insigni? W wersji Cosmo bez dopłaty są dwie wersje, sportowe i komfortowe... sportowe maja mniej dodatków w postaci elektrycznego sterowania a komfortowe mają półskórę...

Powiedzcie proszę czy znacie różnice miedzy tymi fotelami? Sportowe to chyba AGR czyli z tym certyfikatem stowarzyszenia na rzecz zdrowego kręgosłupa.. a komfortowe..? Tez AGR?

W mk5 jeździłem trendem z fotelami "komfortowymi" i na przejażdżce były fajne mięciutkie ale nie wiem czy w długiej trasie by mi pasowały.. lubię twarde fotele Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Dzis odwiedziłem dwa salony opla i w obydwu byly insignie z fotelami komfortowymi z półskórą, fajne wygodne, podobne do tych co mam w focusie.. kapitalne dmuchane podparcie ledzwi. Niestety sportowych nie widziałem i obsługa nic nie potrafiła mi na temat sportowych powiedzieć... za to pobawilem sie pamięcią ustawień fotela i przyznam, że patent genialny szczególnie że pamięta tez lusterka boczne. Lusterka notabene po złożeniu nie wystają poza obrys auta, naprawdę imponujące..

Czy ktos z Was mial stycznosc lub testowal fotele sportowe?

Ostatnio edytowane przez Touch'n'go ; 24-10-2016 o 17:11
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem