Temat: [S-MAX 2006-2015] Powershift zimą
View Single Post
Stary 13-10-2011, 14:12   #24
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: Powershift zimą

Cytat:
Napisał anwod Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi się, że moc nie ma znaczenia - jak jest lód, tylko tarcie i tutaj tdci163 jako cięższy powiniem mieć teoretycznie łatwiej
dokladnie, a jeszcze precyzyjniej wazny jest nacisk na os napedzajaca. im wiekszy nacisk tym wieksze tarcie... (wzglednie wieksze)

Cytat:
Napisał jacekzom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nie wiem, skoro ESP jest OFF to dla mnie jest po prostu off
Cytat:
Napisał jacekzom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak na moje odczucie to tak jest, bo auto się w ogóle drogi nie trzyma na śniegu po dodaniu gazu.
zebys sie nie zdziwil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale to wynika w duzej mierze od warunkow na drodze, a nie od esp. IMHO
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem