View Single Post
Stary 30-09-2021, 17:46   #3
kushiro
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-09-2021
Model: Galaxy mk2
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 8
Domyślnie Odp: Wycieraczki włanczają sie po przekroczeniu 40km/h

Dziękuje za odpowiedz. Silniczek nie byl rozbierany i dziala dobrze na postoju lub jak jade wolno. Dopiero zaczyna świrować po przekroczeniu ok 40km/h.
Jedna z wiadomości z błędów miałem B1131:87 Wiper Motor Module Missing Message .

to co znalazłem na angielskim forum U kilku osób problem był z spowodowany przez sygnalizator/kontroler sygnalizacji włamania. Znajduje się za wyściółką nadkoli po stronie pasażera. Wilgoć musiała dostać się do urządzenia (choć po oględzinach wyglądała idealnie). Jednostka ta jest połączona z systemem zarządzania za pomocą autostrady danych. istnieje wiele innych elementów wyposażenia również podłączonych przez tę samą autostradę informacyjną. Wygląda na to, że urządzenie w przypadku awarii wysyła wiele komunikatów do systemu zarządzania i może w rezultacie spowodować awarię innych urządzeń. Szybkim rozwiązaniem jest odłączenie go w samym urządzeniu i wymienienie go przy najbliższej okazji. Trudno się do tego dostać, ale poprawka działa. Jedyną wadą jest to, że nie mam alarmu, dopóki nie zostanie naprawiony. Przynajmniej mogę teraz zablokować pojazd, a wycieraczki działają.

Czy ktoś miał z tym doczynienia?
kushiro jest offline   Odpowiedź z Cytatem