Temat: [Focus 2004-2008] Programowanie immo PATS
View Single Post
Stary 05-09-2014, 18:19   #12
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Programowanie immo PATS

Cytat:
Napisał Kali_33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...pragnę zauważyć, że jednakowoż prawdopodobnie jako pierwszy na forum podzielę się zdobytą wiedzą - podkreślam, że prawdopodobnie bo macie jeszcze szansę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem, że podejmujesz się przetłumaczenia podręcznika Seconsa? ...
Czasami to mam wrażenie, że ludzie czytają tylko własne myśli... Jaką wiedzą chcesz się dzielić w kontekście opisu zawartego w instrukcji producenta softu? Przecież tam opisane jest wszystko łącznie z obrazkami co i jak...
Chcesz napisać, że można? Napisałem to kilkanaście razy! Da się zaprogramować IMMO FOcomem zgodnie z instrukcją! Że minVCM z Chin nie ma obsługi MS-CAN i nie robi połowy funkcji zawartych w FOcomie - też napisałem ładnych parę razy... Tak więc nie widzę przeszkód w tłumaczeniu instrukcji Seconsa na polski...

BTW - dość mnie irytuje powtarzanie na forum czegoś, co znajduje się na stronie WWW producenta - w tym przypadku - softu FOcom, którego zrzuty ekranowe zawarte są na każdej aukcji allegro dotyczącej miniVCMa i traktowanie tego "z wypiekami na twarzy" jako wiekopomnego wkładu w wiedzę użytkowników... Jeśli ktoś nie umie na stronie producenta nacisnąć na stosowny link i przeczytać, to nie sądzę aby enuncjacje na forum cokolwiek mu rozjaśniły...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 05-09-2014 o 22:18
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem