Temat: [Fusion - Mondeo USA] 2.0 EB 240km - założone LPG
View Single Post
Stary 02-09-2020, 20:32   #332
Zaderek
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 13-12-2019
Model: Fusion 2017
Silnik: 2,0 EB+ KME nevo sky direct II
Rocznik: 2017
Postów: 62
Domyślnie Odp: 2.0 EB 240km - założone LPG

Cytat:
Napisał fredziopl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj mam kolejne 'jaja'. Po zapaleniu samochodu w ciągu dnia lekko zaszarpalo go wyświetlił się błąd jak niżej ale żeby było śmiesznie zero spadków obrotów, zero efektów na dużych prędkościach. Nie wiem co wywaliło na błędzie ale jest ciekawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Nawet rozbujałem go do 200km/h i odejmowalem systematycznie do 120 nogę z gazu i brak efektu jak wcześniej. Jutro podepnie kumpel pod kompa czego dotyczy blad.

https://naforum.zapodaj.net/d2e17f9b0cd7.jpg.html

Odnośnie Bochni, wiem czytałem jutro zadzwonię czy będą mogli mi coś pomoc. Umowie się, żałuję powoli że montowałem u siebie na miejscu ale mam nadzieję że się wsio wyprostuje.
Błąd może być bo rozjechały się mapy( za bogato) wyjdzie wypadanie zapłonu, na którejś cewce, potrzebna korekta. A co do miejsca montażu myślę, że nie masz co ich przekreślać. Ja montowałem z inne strony Polski, mam do człowieka zaufanie. Moi znajomi u niego robili też jest ok. a u mnie problem. Mierzył się z nim technik z KME i też nie dał rady.

Bump:
Cytat:
Napisał fredziopl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jutro sprawdzę powód check engine Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Abstra***ąc od problemów jakie świeczki polecacie do gazu. Obecnie mam 32 tys najechane i fabryczne nie wiem czy zmieniać czy zostawić.
Ja zmieniłem, miałem 37 tyś. Świece oryginalne ford dedykowane. Nic więcej nie trzebaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Różnicy po wymianie nie widzę.

Ostatnio edytowane przez Zaderek ; 02-09-2020 o 20:36
Zaderek jest offline   Odpowiedź z Cytatem