Temat: [Ranger 2011-2022] Porównanie spalania 3.2 VS 2.2
View Single Post
Stary 12-07-2019, 14:02   #15
SuperDexta
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 16-11-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Ranger
Silnik: 3.2
Rocznik: 2018
Postów: 14
Domyślnie Odp: Porównanie spalania 3.2 VS 2.2

Panowie ja też jest zaskoczony, ale pozytywnie. Pisałem o swoich wynikach już wcześniej, ale np. ostatnio trasa ok. 1200 km - autostrada do Poznania, następnie holowanie przyczepki nad morze z łódką regatową (lekka), tam trochę po mieście i powrót autostrada bez przyczepy i średnio z komputera 9,8 l/100.

Na co dzień jeżdżę Mondeo 2.0 TDCI 180 km, automat (dwusprzęgłowy) i pali z klimą ok. 6.3 ale to w sporej części obwodnica Wawy. Wiec może jeżdżę jak ofiara, nie przyśpieszam i takie tamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Fakt nie szaleje, ale jestem normalnym kierowcą.

Za kilka dni jadę na Mazury z przyczepą wiec zrobię test, nie komputer, ale realnie na maxa do pierwszego odbicia i za ok. 250 km zatankuje i sprawdzę. Może mój komp oszukuje, to też jest opcja.

Pozdrawiam

Bump: Panowie ja też jest zaskoczony, ale pozytywnie. Pisałem o swoich wynikach już wcześniej, ale np. ostatnio trasa ok. 1200 km - autostrada do Poznania, następnie holowanie przyczepki nad morze z łódką regatową (lekka), tam trochę po mieście i powrót autostrada bez przyczepy i średnio z komputera 9,8 l/100.

Na co dzień jeżdżę Mondeo 2.0 TDCI 180 km, automat (dwusprzęgłowy) i pali z klimą ok. 6.3 ale to w sporej części obwodnica Wawy. Wiec może jeżdżę jak ofiara, nie przyśpieszam i takie tamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Fakt nie szaleje, ale jestem normalnym kierowcą.

Za kilka dni jadę na Mazury z przyczepą wiec zrobię test, nie komputer, ale realnie na maxa do pierwszego odbicia i za ok. 250 km zatankuje i sprawdzę. Może mój komp oszukuje, to też jest opcja.

Pozdrawiam
SuperDexta jest offline   Odpowiedź z Cytatem