View Single Post
Stary 22-12-2009, 13:40   #9
Mitaro
ford::advanced
 
Avatar Mitaro
 
Zarejestrowany: 11-08-2007
Skąd: Kielce
Model: Sierra
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1990
Postów: 234
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

W miarę tania diagnostyka komputerowa u mnie w robocie 40zł (ale to zależy jeszcze od szefa i od tego jak bardzo musiał się namęczyć żeby znaleźć wtyczkę diagnostyczną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). Przyszło jakieś cacucho za kope beclu w czarnej skrzynce co czyta podobno wszystkie samochody świata, a nawet gada ludzkim głosem z głośników kompa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chodkiewicza 42 w domku. Wejście do warsztatu przez bramę nad którą sterczą reklamy olei BP i MOTUL. Tylko nie mówta że ja was przysłałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Oraz jeszcze jedno ostrzeżenie, szef nie lubi fordów a w szczególności wkurza się na nowe mondeo bo co by nie trzeba było zrobić to zawsze pół auta trza rozebrać.
Mitaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem