Temat: [Ogólne] BT/VC Aktualizacja modułu
View Single Post
Stary 21-11-2011, 14:33   #4
grzegorz914
ford::average
 
Avatar grzegorz914
 
Zarejestrowany: 20-05-2008
Skąd: Michałowice Małopolska
Model: Mondeo Titanium S
Silnik: 2.2 TdCi
Rocznik: 2008
Postów: 161
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odświeżam temat bo mam problem – nie chce mi przejść ostatnia aktualizacja firmware BVC – próbowałem ją zrobić i na radiu SONY i na FXie (ostatnio przemontowałem radio na nawigację) – bez skutku. Aktualizacja startuje, pasek postępu biega i trwa bez końca. Maksymalnie czekałem na efekt dobrze ponad godzinę, przy zapewnieniach, że aktualizacja powinna się zakończyć po ok. 20min (readme) lub 40min. (film na youtubie). Zależy mi na niej, bo ponoć wreszcie można podłączyć iPhone4 zwykłym (oryginalnym) kablem USB bez kabla audio minijack (czy ktoś to sprawdził?).

Dodam, że mimo braku efektu aktualizacji moduł ciągle pracuje poprawnie. Jakieś pomysły co może się dziać?

Nie mam pojęcia jaki mam moduł BVC - wiem jedynie, że jest z językiem francuskim i złączem USB a samochód jest z lipca 2008 i miał ten moduł zamontowany fabrycznie. Na razie jeszcze nie podłączałem się do WDSa i nie znam w związku z tym typu modułu.

Przy okazji mnie także bardzo interesuje ewentualne "podsterowanie" wgrywanego języka - czy jakieś wieści w tej sprawie?

Pozdrawiam!
Sterowanie i odtwarzanie muzyki na urządzeniach Apple działa jak należy, nie trzeba już dodatkowo używać wejścia AUX. Co do wgrywania samej aktualizacji to myślę że na USB wgrałeś wszystkie pliki jakie są w archiwum a nie tylko ten z twoim językiem. Dodatkowo USB musi być sformatowane do Fat32. Aktualizacja u mnie przebiegła bez problemu nawet zgasło mi radio po kilkunastu minutach wgrywania bo rozładował się akumulator i musiałem włączyć silnik a mimo to nie przerwało wgrywania aktualizacji. Próbuj do skutku.

Pozdrawiam.
__________________
Mondeo Titanium S 2.2TdCi + wszystkie dodatki
Blaupunkt NX+ Helix H500+Midwoofer Focal Utopia No6 +Tweetery Helix RS801+zwrotnice Focal
+Sub Hertz+MTX re-Q5+Dynamat Extreme
grzegorz914 jest offline   Odpowiedź z Cytatem