View Single Post
Stary 05-02-2019, 12:45   #33
dawidxt
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 18-01-2019
Skąd: Rzeszów
Model: Focus II
Silnik: 1.6L Duratec-16V
Rocznik: 2005
Postów: 17
Domyślnie Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?

Ktoś wcześniej polecił mechanika AUTO-JACK z Racławówki - http://www.auto-jack.pl . Osobiście próbowałem się z nim skontaktować trzy razy w trzech różnych dniach. Nikt nie odbiera, nikt nie oddzwania. Osoba niepoważna. Inni mechanicy jeżeli nie odebrali, zawsze oddzwaniali. Widać, gdzie szanowny Pan ma klienta. Osobiście odradzam.

edit: zdecydowałem się zrobić rozrząd w Cars Concept na ul. Panoramicznej w Rzeszowie. Pierwsze wrażenie warsztatu jak najbardziej pozytywne. Posiadają sprzęt i kawał budynku. Koszt roboty 400zł + 300zł części (firma Ina) bez pompy wody - bo tej nie trzeba było wymieniać, bo jest poza rozrządem i powiedziano mi, że ma inne, niezależne czasy zużycia. Nie wiem, czy drogo/tanio. Szkoda, że nie zaproponowano mi niższej ceny, skoro zakładanie pompy nie wchodziło w stawkę. Dzwoniąc po innych warsztatach było podobnie z pompą wody. Miłym zaskoczeniem było zobaczenie właściciela otwierającego warsztat, który przyjechał również Fordem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na pewno tam wrócę i będę serwisował auto.

Ostatnio edytowane przez dawidxt ; 26-02-2019 o 14:33
dawidxt jest offline   Odpowiedź z Cytatem